Jsem interiérová designérka kterou hledáte.

Navrhuji pro vás interiéry nové, oživuji a modernizuji ty staré, radím s laděním  barev, s výběrem podlah, dveří, obkladů. Pomáhám s rozmístěním a výběrem nábytku, vybírám doplňky, dekoruji.

A ještě mnohem více!

Takže, pokud zařizujete, přestavujete, renovujete nebo o tom zatím jenom přemýšlíte – jsem tady.

KONTAKTUJTE MĚ! POMŮŽU VÁM!

Kvalifikaci mám. V roce 2010 jsem absolvovala studium na pražské Design škole u Barbary Venter. To mi nestačilo, tak jsem v roce 2013 a 2014 pokračovala rekvalifikačním studiem na Akademii Home Stagingu a Interiérového designu u Jitky Hobzové. A protože jsem pořád neměla dost, přidala jsem si ještě Program podnikání v Online škole bytového designu a podnikání s Janou Pěknou. Pořád se učím. Odborné kurzy, semináře, workshopy, webináře, výstavy, veletrhy, knihy a časopisy…. to je moje hobby.

Každý projekt , i ten nejmenší,  je pro mě výzvou a po hlavě se do něj vrhám.

Mám cíl. A to je, provést vás džunglí stylů, obchodů a časopisů. Inspirovat a podpořit vás na cestě tvoření krásného interiéru, ve kterém se odrazí váš životní příběh a zkušenost. Přesvědčím vás, že krásně a příjemně se dá bydlet i bez ohromujících finančních investic. Stačí styl a dobré nápady!

Vždy vkusně a uměřeně kombinuji staré s novým, obyčejné s luxusním, používám věci znovu a jinak, přetvářím a renovuji. Míchám barvy, tvary a struktury, přidávám svoje tipy a triky. Tvořím s vámi jedinečný prostor, kde vše funguje a ladí. Kde se dá pohodlně bydlet, pracovat a relaxovat s rodinou a s přáteli….

Jak bydlíme, tak žijeme. A všichni si můžeme povolit a dovolit bydlení jednoduché a krásné.